Üye Ol
Üye Girişi
Webmail | Hizmetlerimiz | Yardım Konuları | Faydalı Linkler | Şifremi Unuttum? | Yeni Üyelik
Marbleport'a Hoşgeldiniz
Anasayfam YapAna Sayfam Yap Favorilerime ekleSık Kullanılanlara Ekle
  Site içi Arama:
Madencilik Kültürü

TÜRKLER'İN DEV PİRAMİTLERİ
TÜRKLERİN DEV PİRAMİTLERİ
İŞTE TÜRKLERİN YAPTIĞI ÇİNLİLERİN SAKLADIĞI DEV PİRAMİTLER:Dünyanın ilk ve en büyük piramitlerinin Türkler tarafından yapıldığı ortaya çıktı.Çinde bulunan Türklerin yaptığı bu dev pirametlere giriş ve çıkışlar yasaklanmış durumda
Uygurlarca MÖ 15 000 yılında Mu adlı kağan tarafından yapılan piramitler, ünlü mısır piramitlerinden çok daha eski ve çok daha görkemli durumda. Türk tarihine ışık tutacak çok sayıda bilginin bulunduğu piramitler, Çinlilerin Uygur Türkleri allerjisinden dolayı yasaklanmış durumda.Türklere büyük kin duyan Çinliler, bu piramitlerin Türk yapımı olduğunun anlaşılmasından sonra dev piramitleri tek tek kapatmaya hatta toprağa gömmeyi başladı.

Bir Amerikalı pilot tarafından havadan çekilen fotoğraflarla ortaya çıkan güzelim piramitlerin yarıya kadar toprağa gömüldüğü belirlendi.

Çinliler Türk piramitlerini tamamen ortadan kaldırmak için şimdi üstünü yeşillendirip ağaçlar diktiler.Oluşan bu yerin piramit değil höyük olduğunu iddia eden Çinliler, bölgeye araştırmacıların girmesine izin verimiyor.

Çinde saklanan Türk Piramitleri

Uygur bölgesinde bulunan, Mısır piramitlerinden yüzyıllarca önce yapılan ve Mısır piramitlerinden daha yüksek/büyük olan piramitleri yapan Türklerdir. Çin hükümeti buraya girişi tamamı ile yasaklamıştır. Çünkü bu piramitlerin içinde proto-Türk yazılar mevcut. Arkeologların dahi girişine kati surette izin verilmiyor. Çünkü dünya tarihinin tekrar yazılması gerekebilir.

Bugün Çin Halk Cumhuriyetinin sınırları içerisinde yer alan, Xian şehrine 100 km uzaklıkta, Qin Ling Shan dağlarında Türk uygarlıklarından birisi olan Uygurlarca MÖ 15 000 yılında Mu adlı kağan varken yapıldığı düşünülen, etrafında irili ufaklı 100 adet höyükle beraber, 300 metre yüksekliğinde Beyaz Piramit olarak da adlanırılan bir höyük bulunmaktadır.

BEYAZ PİRAMİT

Beyaz Piramitin ikinci dünya savaşı sırasında Çine yardım malzemesi götüren bir C-54 uçağından çekilen fotoğrafı 1957 yılında ilk kez Life dergisinde yayınlanmıştır.

Bu piramitleri araştırmak üzere 1994 yılında şensi bölgesinde bir araştırma gezisi yapan alman bilim adamı Hartwig Hausdof kendi koleksiyonundan birkaç resmin halka açılmasına izin vermiştir. Hausdorfa göre piramitlerin yapım tarihi en az M.Ö. 2500ler civarındadır.

Bölge Çin tarafından yasak bölge ilan edilmiş olduğundan dolayı piramitler içerisinde bulunan mısır medeniyetinden çok ileri bir teknikle mumyalanmış olan cesetler ve Ön-Türkçe yazıtlar üzerinde araştırma yapılamamaktadır.

Piramitlerin ebat, orijinal şekil ve büyüklükleri ,dikkat çekmemesi açısından Çin hükümeti tarafından maksatlı olarak tahrip ve kamufle edilmiştir.Piramitlerin üst tarafları kesilmiş ve üstleri toprakla doldurulup, kamuflaj amacıyla ağaçlandırılmıştır.

Tüm İnsanlık tarihini değiştirerek; MEDENİYETİN ASIL sahibinin TÜRKLER OLDUĞU SONUCUNU DOĞURAN, bu olağanüstü keşif batılı bilim adamları(!) tarafından ısrarla görmezlikten gelinmekte ve insanlığın bilgisinden daha uzun süre saklanması mümkün olmayan bu piramitleri başka bir medeniyete, uygarlığa mal etmeyi amaçlayan maksatlı çalışmalar yapılmaktadır.

Avrupada ve dünyanın başka bölgelerinde yılardır okunamayan yazılar okunuyor ve Türkçe oldukları anlaşılıyor. Bizlere de düşen çok şey var. Her şeyi yabancılardan beklememek. İmkan ölçüsünde kendi geçmişimizi araştırmak, kendimizi aramak.

KAYNAK:HABERVİTRİNİ
FOTOĞRALAR İÇİN  TIKLAYINIZ İŞTE TÜRKLERİN YAPTIĞI MUHTEŞEM PİRAMİTLER

GENEL KÜLTÜR