Üye Ol
Üye Girişi
Webmail | Hizmetlerimiz | Yardım Konuları | Faydalı Linkler | Şifremi Unuttum? | Yeni Üyelik
Marbleport'a Hoşgeldiniz
Anasayfam YapAna Sayfam Yap Favorilerime ekleSık Kullanılanlara Ekle
  Site içi Arama:
Üye Firma Dizini

LİMİT Diyabaz Diabase Bazalt Basalt Blok Üretim ve İşleme San.Dış Tic.A.Ş

İlkbahar Mahallesi Galip Erdem Cad. 618. Sokak. No 25 ÇankayaANKARA Ankara

www.diyabaz.ticiz.com

Suzani Güler

suzaniguler@gmail.com

5326900665

İŞLETME RUHSATLI ve İŞLETME İZİNLİ DİYABAZ ve MONZONİTE PORPHYRY DOĞAL TAŞ OCAKLARIMIZI SATIN ALACAK KİRALAYACAK yada SAHALARIMIZA OCAK İŞLETME ve veya FABRİKA YATIRIMI YAPACAK FİRMA ARIYORUZ. Malatyaya 7 km. uzaklıkta Orduzu Beldesi Gelincik Tepeleri mevkiindeki 312.50 ha. ruhsat alanına ve 125 ha. işletme izinli işletmeye açılmış 200 m. sondajla rezerv tespiti yapılmış 50 milyon ton DİYABAZ MONZONİTE PORPHYRY ve BAZALT doğal taş ocaklarının sahibiyiz. Söz konusu ocaklara ait ruhsatlarımızı A. DEVRETMEK B. KİRAYA VERMEK C. ORTAK ALMAK istiyoruz. Diyabaz ve monzonite taşlarının blok nihai ürünleri için www.diyabaz.ticiz.com adresini ziyaret ediniz. BUNDAN BAŞKA AŞAĞIDA AÇIKLADIĞIMIZ ALTERNATİFLER ÜZERİNDE DE ORTAK İŞBİRLİĞİ YAPABİLİRİZ. 1. Ürettiğimiz diyabaz ve monzonite taşlarının ebatlı ve veya 5 ve 20 ton ağırlığındaki moloz bloklarını ve söz konusu bu taşların bloklarının kesiminden elde edilen levhaları ile diğer nihai ürünlerini satın alacak müşterilerin temin edilmesine aracılık etmeniz halinde temin edeceğiniz her müşteri için söz konusu bu taşların satış fiyatı üzerinden yüzde 5 oranında komisyon verebiliriz. 2. Diyabaz ve monzonite doğal taş ocaklarımıza ocak işletme ve granit işleme fabrikası yatırımlarını üstlenecek yurtiçinden yurtdışından YATIRIMCI firma bulunmasına aracılık etmeniz halinde bu aracılık hizmetlerinizin karşılığı olarak kurulacak ortaklıktan yüzde 5 hisse oranında pay yada yıllık net kar üzerinden yüzde 3 oranında kar payı verebiliriz. 3. Ruhsatlarımızı satın alacak yurtiçinden veya yurtdışından firma bulunmasına aracılık etmeniz halinde bu aracılık hizmetlerinizin karşılığı olarak ruhsat devir bedelinin yüzde 5 i oranında komisyon verebiliriz. 4. Ruhsatlarımızı kiralayarak sahalarımızı işletecek firma bulunmasına aracılık etmeniz halinde kiracı ile yapılacak kira sözleşmesine yazılacak kira yüzdesi üzerinden yüzde 10 oranında komisyon verebiliriz. Suzani Güler Genel Müdür Gsm 0532 690 06 65 Email suzanigulergmail.com Web diyabaz.ticiz.comMermer ve Doğal Taş

The page cannot be found

The page cannot be found

The page you are looking for might have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable.

Please try the following:

  • Make sure that the Web site address displayed in the address bar of your browser is spelled and formatted correctly.
  • If you reached this page by clicking a link, contact the Web site administrator to alert them that the link is incorrectly formatted.
  • Click the Back button to try another link.

HTTP Error 404 - File or directory not found.
Internet Information Services (IIS)


Technical Information (for support personnel)

  • Go to Microsoft Product Support Services and perform a title search for the words HTTP and 404.
  • Open IIS Help, which is accessible in IIS Manager (inetmgr), and search for topics titled Web Site Setup, Common Administrative Tasks, and About Custom Error Messages.