Üye Ol
Üye Girişi
Webmail | Hizmetlerimiz | Yardım Konuları | Faydalı Linkler | Şifremi Unuttum? | Yeni Üyelik
Marbleport'a Hoşgeldiniz
Anasayfam YapAna Sayfam Yap Favorilerime ekleSık Kullanılanlara Ekle
  Site içi Arama:
Üye Firma Dizini

Başaranlar İnşaat Malzemeleri Tic. ve San. A.Ş.

Organize Sanayi Bölgesi 1. Kısım, Fahri Karaca Caddesi No:15 20065 Denizli

www.basaranlar.com.tr

AHMET SERTER

info@basaranlar.com.tr

2582691138

Başaranlar Mermer 1990 yılında Denizli Organize Sanayi Bölgesinde modern bir fabrika kurmuş ve sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek kurulduğu günden bu güne kapasitesini ve teknolojisini sürekli olarak arttırarak Türkiyenin önde gelen mermer üreticilerinden birisi olmuştur. Başaranlar Mermer bugün 12.000 m2 si kapalı olmak üzere 35.000 m2 fabrika alanı ve 8.000 m2 stok alanı ile 1.200.000 m2 yıllık üretim kapasitesine sahiptir ve konusunda tecrübeli 400 çalışanı ile faaliyetini sürdürmektedir. Fabrika üç ana üretim bölümünden oluşmaktadır. Bunlardan birincisi plaka üretim bölümü ikincisi ebatlı levha ve fayans üretim bölümü üçüncüsü eskitilmiş ürünler mozaik ve atölye işleri bölümüdür. Yapılan yeni yatırımlarla plaka üretim hattının kapasitesi arttırılmış ve teknolojisi yenilenmiştir. Entegre bir tesis olan Başaranlar Mermer hammadde ihtiyacının birçoğunu Denizli Burdur Afyon ve Muğla illerinde bulunan kendine ait mermer ocaklarından karşılayarak geniş bir renk ve ürün yelpazesine sahiptir. Ürünlerimizin 75i başta ABDİngiltere İspanya Hollanda ve Rusya gibi ülkeler olmak üzere 50den fazla ülkeye ihracat edilmekte 25i ise iç pazarda prestijli projelerde kullanılmaktadır. Ürün çeşitliliği yüksek kalitesi ve kapasitesi ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde gerçekleştirmeyi amaç edinen Başaranlar Mermer birçok büyük projeye imza atmış ve gerçekleştirmiş olduğu projeler ile aranan firma özelliğini koruyarak yeni projelere de imza atmaya devam etmektedir.Mermer ve Doğal Taş

The page cannot be found

The page cannot be found

The page you are looking for might have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable.

Please try the following:

  • Make sure that the Web site address displayed in the address bar of your browser is spelled and formatted correctly.
  • If you reached this page by clicking a link, contact the Web site administrator to alert them that the link is incorrectly formatted.
  • Click the Back button to try another link.

HTTP Error 404 - File or directory not found.
Internet Information Services (IIS)


Technical Information (for support personnel)

  • Go to Microsoft Product Support Services and perform a title search for the words HTTP and 404.
  • Open IIS Help, which is accessible in IIS Manager (inetmgr), and search for topics titled Web Site Setup, Common Administrative Tasks, and About Custom Error Messages.