Üye Ol
Üye Girişi
Webmail | Hizmetlerimiz | Yardım Konuları | Faydalı Linkler | Şifremi Unuttum? | Yeni Üyelik
Marbleport'a Hoşgeldiniz
Anasayfam YapAna Sayfam Yap Favorilerime ekleSık Kullanılanlara Ekle
  Site içi Arama:
Üye Firma Dizini

cevher inş taah san tic ltd şti

Atatürk bul Şeyh ismail rumi iş mrk bblok no3 Çankırı

www.cevherinsaat.com.tr

erdal aykar

cevher.ins18@hotmail.com

3762124034

firmamız 2006 yılında yeni yatırımını Korgun8217da memleketimizin değerli madenlerinden 8220KorgunAndezit Taşı8221 üretimi yapmak amacı ile yeni tesis açmıştır. Firmamız 30 dönüm arazi üzerinde 2000 m2 fabrika binası 180 m2 idari bina olmak üzere toplam 2500m2 kapalı alanda faaliyet göstermektedir. Bugün doğal taşlar yapıların değişmez birer elemanları olmuştur. Bu malzemeler doğada bulundukları yerlerde hiçbir değer ifade etmemektedir. Ancak işinin ehli olan kişiler bu malzemeleri işleyerek değer kazandırmaktadır. Tüm renk seçeneğiyle dış cepheden iç mekana şömineden çeşmeye büyük bir ürün yelpazesiyle yapı ve Taş sektörüne yeni ufuklar açtık. Yaşantınızın doğal ve özel mekanlarını renklendirip yeni formlarla taşın gücünü estetikle buluşturduk. Duvar kaplama bordür çeşme barbekü sütun.mezar gibi dekorasyon ve restorasyon işlerinde istenilen doku ebat ve biçimde kaliteli bir işçilikle istekleriniz doğrultusunda şekillendirilmektedir.Arıca İşlemeli Çeşme işlemeli Mezar İşlemeli Şömine İşlemeli Barbekü İşlemeli Kule İşlemeli Sütun İşlemeli Cami İşlemeli Şadırvan İşlemeli Mihrap İşlemeli Yazı İşlemeli Kapı İşlemeli Korkuluk yapmaktayız. Özel işleme çalışmalarımızda bulunmaktadırFirmamız değerli müşterilerine malzeme seçimi projelendirme montaj aşamalarında kaliteden ödün vermeyen personelimiz ile birlikte hizmet vermektedir.Amacımız müşteri memnuniyetini ön planda tutarak bu kaliteyi daima ileriye taşımaktır.Firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla8230Mermer ve Doğal Taş

The page cannot be found

The page cannot be found

The page you are looking for might have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable.

Please try the following:

  • Make sure that the Web site address displayed in the address bar of your browser is spelled and formatted correctly.
  • If you reached this page by clicking a link, contact the Web site administrator to alert them that the link is incorrectly formatted.
  • Click the Back button to try another link.

HTTP Error 404 - File or directory not found.
Internet Information Services (IIS)


Technical Information (for support personnel)

  • Go to Microsoft Product Support Services and perform a title search for the words HTTP and 404.
  • Open IIS Help, which is accessible in IIS Manager (inetmgr), and search for topics titled Web Site Setup, Common Administrative Tasks, and About Custom Error Messages.