Üye Ol
Üye Girişi
Webmail | Hizmetlerimiz | Yardım Konuları | Faydalı Linkler | Şifremi Unuttum? | Yeni Üyelik
Marbleport'a Hoşgeldiniz
Anasayfam YapAna Sayfam Yap Favorilerime ekleSık Kullanılanlara Ekle
  Site içi Arama:
Duyurular

HİTİT ÜNİVERSİTESİ ÖĞRETİM ÜYESİ ALIMI

Hitit Üniversitesi Rektörlüğünden:
Üniversitemizin aşağıda belirlenen birimlerine 2547 Sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddelerine göre öğretim üyesi alınacaktır.
Ayrıntılıbilgi www.hitit.edu.tr web adresinde mevcuttur.
Duyurulur.
Tel: 0 364 219 20 90
 

BİRİM BÖLÜM ANABİLİM DALI ÜNVAN ADET DER. AÇIKLAMA
FEN-EDEBİYAT FAK. FİZİK - Prof. 1 1 Difüzyonsuz faz dönüşümleri ve SEM, TEM, mössbauerkarekterizasyonları konularında çalışmalar yapmış olmak.
İLAHİYAT FAK. TEMEL İSLAM BİLİMLERİ HADİS Prof. 1 1 İlk dönem ehli hadis düşüncesi ve Türk modernleşmesi sürecinde Hadis konularında çalışmalar yapmış olmak.
FEN-EDEBİYAT FAK. BATI DİLLERİ VE EDEBİYATLARI - Doç. 1 3 Batı Dilleri ve Edebiyatı bölümünde doktora yapmış olmak ve ilgili alanda doçentlik belgesine sahip olmak.
MÜHENDİSLİK FAK. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ - Doç. 1 2 İlgili alanda doçent ünvanı almış olmak.
FEN-EDEBİYAT FAK. ANTROPOLOJİ - Yrd. Doç. 1 5 Paleoantropoloji alanında doktora yapmış olmak ve dişlerin morfometrik analizi üzerine çalışmalar yapmış olmak.
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAK. MALİYE MALİ İKTİSAT Yrd. Doç. 1 3 Maliye Bölümünde doktora yapmış olmak, Belediye Hizmetlerinin özelleştirilmesi ve sosyal belediyecilik konularında çalışmalar yapmış olmak.
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAK. BANKACILIK VE FİNANS - Yrd. Doç. 1 3 Muhasebe alanında doktora yapmış olmak ve işletmelerde performans değerlendirme konusunda çalışmalar yapmış olmak.
MÜHENDİSLİK FAK. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ - Yrd. Doç. 1 1 İlgili Fakültelerden lisans mezunu olmak ve ilgili alanda doktora yapmış olmak.
MÜHENDİSLİK FAK. METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ   Yrd. Doç. 1 3 İlgili Fakültelerden lisans mezunu olmak ve ilgili alanda doktora yapmış olmak.
MÜHENDİSLİK FAK. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ   Yrd. Doç. 1 3 İlgili Fakültelerden lisans mezunu olmak ve ilgili alanda doktora yapmış olmak.
MÜHENDİSLİK FAK. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ   Yrd. Doç. 2 3 İlgili Fakültelerin Elektrik, Elektrik-Elektronik, Elektronik veya Elektronik ve Haberleşme bölümü lisans mezunu olmak ve alanında doktora yapmış olmak.
MÜHENDİSLİK FAK. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ - Yrd. Doç. 1 3 İnşaat Mühendisliği Yapı Malzemeleri alanında doktora yapmış olmak, kendiliğinden yerleşen betonlar ve lif katkılı betonlar üzerinde çalışmalar yapmış olmak.
SAĞLIK YÜKSEKOKULU FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON   Yrd. Doç. 1 2 Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümü lisans mezunu olmak ve ilgili alanda doktora yapmış olmak.
SAĞLIK YÜKSEKOKULU BESLENME VE DİYETETİK   Yrd. Doç. 1 3 Beslenme ve Diyetetik bölümü lisans mezunu olmak ve ilgili alanda doktora yapmış olmak.
SAĞLIK YÜKSEKOKULU ÇOCUK GELİŞİMİ   Yrd. Doç. 1 3 Çocuk gelişimi veya okul öncesi öğretmenliği alanında doktora yapmış olmak.
SAĞLIK YÜKSEKOKULU SOSYAL HİZMET   Yrd. Doç. 1 3 Sosyal Hizmet bölümü lisans mezunu olmak ve ilgili alanda doktora yapmış olmak.
SAĞLIK YÜKSEKOKULU FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON   Yrd. Doç. 1 4 Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümü lisans mezunu olmak ve ilgili alanda doktora yapmış olmak.
TIP FAK. DAHİLİ TIP BİLİMLERİ TIBBİ FARMAKOLOJİ Yrd. Doç. 1 3 Tıp Doktoru olmak, Tıbbi Farmakoloji Doktorası veya Uzmanlığı bulunmak.
TIP FAK. TEMEL TIP BİLİMLERİ ANATOMİ Yrd. Doç. 1 3 Anatomi uzmanı olmak veya anatomi doktorası yapmış olmak.
 

11:28:46 30.12.2014

Tüm Duyurular

İlginizi çekebilecek diğer duyurular

Dicle Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Dicle Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemizin aşağıda belirtilen Bölümlerine/Anabilim Dallarına 2547 sayılı Kanunun ilgili maddeleri uyarınca öğretim üyeleri alınacaktır. Başvuru süresi ilanın yayım tarihinden itibaren onbeş (15) gündür. Tüm adaylar başvurularını Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına şahsen yapac

Nişantaşı Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

NişantaşıÜniversitesi Rektörlüğünden: 1. Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerinde boş bulunan kadrolarına 2547 SayılıYükseköğretim Kanunu ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği hükümleri doğrultusunda öğretim üyesi alınacaktır. 2. 2547 Sayılı Kanunun 23. maddesinde belirtilen şartları taşıyan Yardı

Gediz Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Gediz Üniversitesi Rektörlüğünden: GEDİZ ÜNİVERSİTESİ PROFESÖR KADROSU İLANI Üniversitemiz Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü Profesör kadrosuna 2547 Sayılı Kanunun 26. Maddesi ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliğinin 14. Maddesi uyarınca Profesör alınacaktır.

Marmara Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Marmara Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemiz Atatürk Eğitim Fakültesi, Dişhekimliği Fakültesi, Eczacılık Fakültesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Hukuk Fakültesi,İktisat Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, İletişim Fakültesi, İşletme Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Sağlık Bi

Yıldız Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddelerine göre Öğretim Üyesi alınacaktır. Adayların Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Kriterleri Yükseköğretim Kurulu Başkanl

Erzincan Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Erzincan Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemize bağlı birimlerde istihdam edilmek üzere, 2547 Sayılı Kanunda değişiklik yapan 5772 Sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddelerine göre öğretim üyesi alınacaktır. Müracaat edecek adayların devlet hizmetine girmede aranılan gene

Adıyaman Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Adıyaman Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemize, 2547 Sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği hükümlerine göre devamlı statüde çalıştırılmak üzere Öğretim elemanları alınacaktır. Adayların, 657 SayılıKanunun 48. maddesindeki ve diğer ilgili mevzuatlardaki şartlarıtaşımaları gerekmekt

İzmir Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

İzmir Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemiz, 2547 Sayılı Yüksek Öğretim Kanununda aranan koşulları yerine getirmiş olmak kaydı ile aylık ve özlük haklarıyönünden 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine tabi olarak öğretim elemanıalınacaktır. İlana konu olan kadrolar tam zamanlıdır. Profesör, Doçent ve Yardımcı Do&cce

Düzce Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Düzce Üniversitesi Rektörlüğünden: AKADEMİK PERSONEL ALIM İLANI Üniversitemiz birimlerine; 2547 sayılı Kanunun, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ve Üniversitemiz “Akademik Yükseltilme ve Atama Kriterleri”nin ilgili maddelerine göre öğretim üyesi alınacaktır. Müracaat edecek adayların

Yüzüncü Yıl Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemize 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun ilgili maddeleri gereğince aşağıda ünvanı ve nitelikleri belirtilen kadrolara Öğretim üyesi alınacaktır. İlgililerin; a) 657 Sayılı Kanun'un 48. maddesinde belirtilenşartları taşımaları, b) Adayların 2547 Sayılı Kanun