Üye Ol
Üye Girişi
Webmail | Hizmetlerimiz | Yardım Konuları | Faydalı Linkler | Şifremi Unuttum? | Yeni Üyelik
Marbleport'a Hoşgeldiniz
Anasayfam YapAna Sayfam Yap Favorilerime ekleSık Kullanılanlara Ekle
  Site içi Arama:
Duyurular

ŞİFA ÜNİVERSİTESİ ÖĞRETİM ÜYESİ ALIMI

Şifa Üniversitesi Rektörlüğünden:
Üniversitemiz Tıp Fakültesi için aşağıda belirtilen Bölüm ve Anabilim Dallarına 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği uyarınca “Öğretim Üyesi” alınacaktır.
Başvuru Belgeleri
Profesörlük için:
Profesör kadroları daimi statüde olup, adaylar dilekçe ve ekindeki bütün dosyalarına: doçentlik belgelerini, noter veya resmi kurumlarca onaylanmış diğer öğrenim belgelerini, özgeçmişlerini, nüfus cüzdanı fotokopilerini ve bilimsel çalışma ve yayınlarını ekleyerek altı takım dosya ve 2 adet fotoğraf teslim edeceklerdir.
Doçentlik için:
Doçent kadroları daimi statüde olup, adaylar dilekçe ve ekindeki bütün dosyalarına; doçentlik belgelerini, noter veya resmi kurumlarca onaylanmış diğer öğrenim belgelerini, özgeçmişlerini, nüfus cüzdanı fotokopilerini ve bilimsel çalışma ve yayınlarını ekleyerek dört takım dosya ve 2 adet fotoğraf teslim edeceklerdir.
Başvuru Süresi: İlgililerin 26 Haziran 2014 - 10 Temmuz 2014 saat: 17:00ye kadar Üniversitemizin Ankara Cad. No:45 35100 Bornova/İZMİR adresine şahsen başvurmalarıgerekmektedir. Eksik evrakla ve posta ile yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır ve en fazla bir pozisyon için başvuru yapılacaktır.
 

Birimi Bölümü/Programı ABD/ Alanı Unvanı Adet Özel Koşul
Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri Kardiyoloji Profesör 1 Kariyovasküler Fizyoloji Doktorası olmak.
Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri Radyoloji Profesör 1 Kronik havayolu hastalıkları ve sigara içimine bağlı oluşan sitokinlerin ekshale soluk havası örneklerinde belirlenmesine dair çalışmalar yapmış olmak.
Tıp Fakültesi Cerrahi Tıp Bilimleri Üroloji Profesör 1 Üro-onkoloji alanında çalışma ve deneyimli olmak. Mesane tümörlerinde TUR ile alakalı çalışmaları olmak.
Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri Göğüs Hastalıkları Doçent 1 Kronik havayolu hastalıkları ve sigara içimine bağlı oluşan sitokinlerin ekshale soluk havası örneklerinden belirlenmesine dair çalışmalar yapmış olmak.
Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri Nükleer Tıp Doçent 1 Nükleer Tıp Dalında Doçent unvanına sahip olmak. Avrupa Nükleer Tıp Board sertifikasına sahip olmak.
Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri Radyoloji Doçent 1 Obstetrik ve Jinekolojik Radyolojide deneyimli olmak. İntraoperatif USG incelemelerinde deneyimli olmak.
Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri Radyoloji Doçent 1 Girişimsel Radyoloji alanında deneyimli olmak.
Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doçent 1 Çocuk Nörolojisinde yan dal ihtisasını yapmış olmak.
Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri Kardiyoloji Doçent 1 -
Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri Deri ve Zührevi Hastalıkları Doçent 1 -
Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri Nöroloji Doçent 1 -
Tıp Fakültesi Cerrahi Tıp Bilimleri Genel Cerrahi Doçent 1 Kadavradan ve Canlıdan Karaciğer Nakli ile ilgili Hepato Pankreatiko Bilier Cerrahi uygulamalarında deneyimli
 
Şifa Üniversitesi Rektörlüğünden:
DÜZELTME İLANI
Üniversitemiz Tıp Fakültesi için aşağıda belirtilen Bölüm ve Anabilim Dallarına 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği uyarınca ‘’Öğretim Üyesi’’alınacaktır.
Başvuru Belgeleri
Profesörlük için:
Profesör kadroları daimi statüde olup, adaylar dilekçe ve ekindeki bütün dosyalarına: doçentlik belgelerini, noter veya resmi kurumlarca onaylanmış diğer öğrenim belgelerini, özgeçmişlerini, nüfus cüzdanıfotokopilerini ve bilimsel çalışma ve yayınlarını ekleyerek altı takım dosya ve 2 adet fotoğraf teslim edeceklerdir.
Doçentlik için:
Doçent kadroları daimi statüde olup, adaylar dilekçe ve ekindeki bütün dosyalarına; doçentlik belgelerini, noter veya resmi kurumlarca onaylanmış diğer öğrenim belgelerini, özgeçmişlerini, nüfus cüzdanıfotokopilerini ve bilimsel çalışma ve yayınlarını ekleyerek dört takım dosya ve 2 adet fotoğraf teslim edeceklerdir.
Başvuru Süresi: İlgililerin 26 Haziran 2014 – 10 Temmuz 2014 saat: 17:00 ye kadar Üniversitemizin Ankara Cad. No:45 35100 Bornova/İZMİR adresine şahsen başvurmaları gerekmektedir. Eksik evrakla ve posta ile yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır ve en fazla bir pozisyon için başvuru yapılacaktır.

Birimi Bölümü/
Programı
ABD/ Alanı Unvanı Adet Özel Koşul
Tıp Fakültesi DahiliTıp Bilimleri Kardiyoloji Profesör 1  
Tıp Fakültesi DahiliTıp Bilimleri Radyoloji Profesör 1  
Tıp Fakültesi Cerrahi Tıp Bilimleri Üroloji Profesör 1 Üro-onkoloji alanında çalışma ve deneyimli olmak. Mesane tümörlerinde TUR ile alakalı çalışmaları olmak.
Tıp Fakültesi DahiliTıp Bilimleri Göğüs Hastalıkları Doçent 1 Kronik havayolu hastalıkları ve sigara içimine bağlı oluşan sitokinlerin ekshale soluk havası örneklerinden belirlenmesine dair çalışmalar yapmış olmak.
Tıp Fakültesi DahiliTıp Bilimleri Nükleer Tıp Doçent 1 Nükleer Tıp Dalında Doçent unvanına sahip olmak. Avrupa Nükleer Tıp Board sertifikasına sahip olmak.
Tıp Fakültesi DahiliTıp Bilimleri Radyoloji Doçent 1 Obstetrikve Jinekolojik Radyolojide deneyimli olmak. İntraoperatif USG incelemelerinde deneyimli olmak.
Tıp Fakültesi DahiliTıp Bilimleri Radyoloji Doçent 1 Girişimsel Radyoloji alanında deneyimli olmak.
Tıp Fakültesi DahiliTıp Bilimleri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doçent 1 Çocuk Nörolojisinde yan dal ihtisasını yapmış olmak.
Tıp Fakültesi DahiliTıp Bilimleri Kardiyoloji Doçent 1 -
Tıp Fakültesi DahiliTıp Bilimleri Deri ve Zührevi Hastalıkları Doçent 1 -
Tıp Fakültesi DahiliTıp Bilimleri Nöroloji Doçent 1 -
Tıp Fakültesi Cerrahi Tıp Bilimleri Genel Cerrahi Doçent 1 Kadavradan ve Canlıdan Karaciğer Nakli ile ilgili Hepato Pankreatiko Bilier Cerrahi uygulamalarında deneyimli
Not: 26.06.2014 tarih ve 29042 sayılı Resmi Gazete’deki ilanımızın düzeltmesidir.

16:48:37 26.06.2014

Tüm Duyurular

İlginizi çekebilecek diğer duyurular

Dicle Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Dicle Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemizin aşağıda belirtilen Bölümlerine/Anabilim Dallarına 2547 sayılı Kanunun ilgili maddeleri uyarınca öğretim üyeleri alınacaktır. Başvuru süresi ilanın yayım tarihinden itibaren onbeş (15) gündür. Tüm adaylar başvurularını Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına şahsen yapac

Nişantaşı Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

NişantaşıÜniversitesi Rektörlüğünden: 1. Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerinde boş bulunan kadrolarına 2547 SayılıYükseköğretim Kanunu ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği hükümleri doğrultusunda öğretim üyesi alınacaktır. 2. 2547 Sayılı Kanunun 23. maddesinde belirtilen şartları taşıyan Yardı

Gediz Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Gediz Üniversitesi Rektörlüğünden: GEDİZ ÜNİVERSİTESİ PROFESÖR KADROSU İLANI Üniversitemiz Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü Profesör kadrosuna 2547 Sayılı Kanunun 26. Maddesi ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliğinin 14. Maddesi uyarınca Profesör alınacaktır.

Marmara Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Marmara Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemiz Atatürk Eğitim Fakültesi, Dişhekimliği Fakültesi, Eczacılık Fakültesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Hukuk Fakültesi,İktisat Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, İletişim Fakültesi, İşletme Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Sağlık Bi

Yıldız Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddelerine göre Öğretim Üyesi alınacaktır. Adayların Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Kriterleri Yükseköğretim Kurulu Başkanl

Erzincan Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Erzincan Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemize bağlı birimlerde istihdam edilmek üzere, 2547 Sayılı Kanunda değişiklik yapan 5772 Sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddelerine göre öğretim üyesi alınacaktır. Müracaat edecek adayların devlet hizmetine girmede aranılan gene

Adıyaman Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Adıyaman Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemize, 2547 Sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği hükümlerine göre devamlı statüde çalıştırılmak üzere Öğretim elemanları alınacaktır. Adayların, 657 SayılıKanunun 48. maddesindeki ve diğer ilgili mevzuatlardaki şartlarıtaşımaları gerekmekt

İzmir Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

İzmir Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemiz, 2547 Sayılı Yüksek Öğretim Kanununda aranan koşulları yerine getirmiş olmak kaydı ile aylık ve özlük haklarıyönünden 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine tabi olarak öğretim elemanıalınacaktır. İlana konu olan kadrolar tam zamanlıdır. Profesör, Doçent ve Yardımcı Do&cce

Düzce Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Düzce Üniversitesi Rektörlüğünden: AKADEMİK PERSONEL ALIM İLANI Üniversitemiz birimlerine; 2547 sayılı Kanunun, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ve Üniversitemiz “Akademik Yükseltilme ve Atama Kriterleri”nin ilgili maddelerine göre öğretim üyesi alınacaktır. Müracaat edecek adayların

Yüzüncü Yıl Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemize 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun ilgili maddeleri gereğince aşağıda ünvanı ve nitelikleri belirtilen kadrolara Öğretim üyesi alınacaktır. İlgililerin; a) 657 Sayılı Kanun'un 48. maddesinde belirtilenşartları taşımaları, b) Adayların 2547 Sayılı Kanun

Karatekin Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemize 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri uyarınca aşağıda unvanı, nitelikleri ve sayıları belirtilen kadrolara öğretim üyeleri alınacaktır. Öğretim Üyesi kadrosuna başvur

Necmettin Erbakan Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Necmettin Erbakan Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerinde boşbulunan kadrolarına 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği hükümleri doğrultusunda öğretim üyesi alınacaktır. Adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinde

Sakarya Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Sakarya Üniversitesi Rektörlüğünden: 2547 Sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddelerine göre Üniversitemiz’e Öğretim Üyesi alınacaktır. 1 - Profesör kadrosu için adayların Başvuru Formuna özgeçmişini, Doçentlik Belgesini, 2 fotoğrafını, bili

Ordu Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Ordu Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemize, 2547 sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği Hükümlerine göre devamlı statüde çalıştırılmak üzere Öğretim Üyesi alınacaktır. Adayların, 657 sayılı Kanunun 48. maddesindeki ve diğer ilgili mevzuatlardaki şartları taşımalarıgerekm

Artuklu Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

MardinArtuklu Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemiz birimlerine 2547 sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca öğretim üyesi alınacaktır. Adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesindeki genel ve ilanda belirtilen diğer şartları taşımalarıgerekmektedir. 1 -

302 Found

Found

The document has moved here.