Üye Ol
Üye Girişi
Webmail | Hizmetlerimiz | Yardım Konuları | Faydalı Linkler | Şifremi Unuttum? | Yeni Üyelik
Marbleport'a Hoşgeldiniz
Anasayfam YapAna Sayfam Yap Favorilerime ekleSık Kullanılanlara Ekle
  Site içi Arama:
Marbleport

SATILIK İŞLETME İZİNLİ ve RUHSATLI DİYABAZ OCAĞI


Malatya’ya 7 km. uzaklıkta, Orduzu Beldesi, Gelincik Tepeleri mevkiindeki 312.50 ha. ruhsat alanına ve 125 ha. işletme izinli; işletmeye açılmış, 200 m. sondajla rezerv tespiti yapılmış (50 milyon ton) DİYABAZ, MONZONİTE PORPHYRY ve BAZALT doğal taş ocaklarının sahibiyiz.

Söz konusu ocaklara ait ruhsat(lar)ımızı,

A) DEVRETMEK
B) KİRAYA VERMEK
C) ORTAK ALMAK, istiyoruz.

NOT : Diyabaz ve monzonite taşlarının blok nihai ürünleri için www.diyabaz.ticiz.com adresini ziyaret ediniz.

BUNDAN BAŞKA; AŞAĞIDA AÇIKLADIĞIMIZ ALTERNATİFLER ÜZERİNDE DE ORTAK İŞBİRLİĞİ YAPABİLİRİZ:

1) Ürettiğimiz diyabaz ve monzonite taşlarının ebatlı ve/veya 5-20 ton ağırlığındaki moloz bloklarını ve/veya söz konusu bu taşların bloklarının kesiminden elde edilen levhaları ile diğer nihai ürünlerini satın alacak müşterilerin temin edilmesine aracılık etmeniz halinde; temin edeceğiniz her müşteri için, söz konusu bu taşların satış fiyatı üzerinden % 5 oranında komisyon verebiliriz.


2. Diyabaz ve monzonite doğal taş ocaklarımıza ocak işletme ve/veya granit işleme fabrikası yatırımlarını üstlenecek yurtiçinden, yurtdışından YATIRIMCI firma bulunmasına aracılık etmeniz halinde; bu aracılık hizmetlerinizin karşılığı olarak, kurulacak ortaklıktan yüzde 5 hisse oranında pay; yada yıllık net kar üzerinden yüzde 3 oranında kar payı verebiliriz.


3) Ruhsat(lar)ımızı satın alacak yurtiçinden veya yurtdışından firma bulunmasına aracılık etmeniz halinde; bu aracılık hizmetlerinizin karşılığı olarak, ruhsat devir bedelinin yüzde 5 hissse oranında komisyon verebiliriz.

4) Ruhsat(lar)ımızı kiralayarak saha(lar)ımızı işletecek firma bulunmasına aracılık etmeniz halinde; kiracı ile yapılacak kira sözleşmesine yazılacak kira yüzdesi üzerinden yüzde 10 oranında komisyon verebiliriz;

Suzani Güler
Genel Müdür
Gsm : 0532 690 06 65
E-mail : suzaniguler@gmail.com
Web : diyabaz.ticiz.com

Suzani Güler
suzaniguler@gmail.com
30.04.2014
İlan ekleyebilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Üyeliğiniz varsa, panelinize ulaşmak için Burayı Tıklayınız. Eğer henüz üye değilseniz Burayı Tıklayarak üye olabilirsiniz...