Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Marbleport Ana Sayfası

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
 1 
 : 19 Eylül 2014, 13:55:03 
Başlatan tesvikbelgesi - Son mesaj Gönderen: tesvikbelgesi
Yatırım Teşvik Belgesi

ÖNEMLİ NOT 1 : %10 harcama yapma şartı bulunan Yatırım Teşvik Belgesi sahibi firmalar 31.12.2014 tarihinde kadar yapacakları harcamaları %10 içine dahil edebilecektir. Bu durum 19.06.2012 tarihinden sonra düzenlenen yatırım teşvik belgeleri için geçerli olacaktır. %10 harcama yapamadığını düşünen firmalar bu yılın sonuna kadar yapacakları yatırımları bu kapsamda değerlendirebilir.

ÖNEMLİ NOT 2 : Yatırım Teşvik Belgesi kapsamında kendi finansmanıyla ithal yada yerli makine satın alan firmalar bu makinelerini leasing firmasıyla yapacaklar anlaşmaya göre leasing firmasına peşin satarak, daha sonra tekrar kiralama yoluyla satın alabilecekler…

Yatırım Teşvik Belgesi Nedir

Yatırım Teşvik Belgesi yeni bir yatırım yapmak isteyen, yada ilave yatırım yapmak isteyen, mevcut makinelerini yenilemek isteyen, mevcut yatırımıyla ilgili eksik kalmış makineleri tamamlamak isteyen firmaların yapacakları yatırımlar kapsamında devlete ödemeleri gereken bazı vergileri belli süreliğine ve belli oranlarda ödememelerini sağlayan bir belgedir.

Yatırım Teşvik Belgesi Kapsamında Sağlanan Destek Unsurları Nelerdir

1- KDV MUAFİYETİ (Yatırım Teşvik Belgesi kapsamında yurt içinden satın alacağınız ve yurt dışından ithal edeceğiniz alacağınız makine ve ekipmanlar için KDV ödemezsiniz.)

2- GÜMRÜK VERGİSİ MUAFİYETİ (Yatırım Teşvik Belgesi kapsamında yurt dışından ithal edeceğiniz makine ve ekipmanlar için gümrük vergisi ödemezsiniz)

3- SSK İŞVEREN PAYININ HAZİNE TARAFINDAN ÖDENMESİ (almış olduğunuz Yatırım Teşvik Belgesinin tamamlama vizesinin yapılmasının ardından bu destekten yararlanırsınız. bu destekten sigortalı olarak çalışan kişilerin asgari ücrete tekabül eden kısmı yararlandırılır. Tamamlama vizesi yapılan teşvik belgeleriyle ilgili il SSK müdürlüklerine bilgi verilmektedir. yatırım teşvik belgesi alınırken belge üzerinde yazılı olan işçi sayısının önemi yoktur. önemli olan kapatma işlemi esnasında sigortalı listesinde yazılı olan işçi sayısıdır)

4- SSK İŞÇİ PAYININ HAZİNE TARAFINDAN ÖDENMESİ (almış olduğunuz Yatırım Teşvik Belgesinin tamamlama vizesinin yapılmasının ardından bu destekten yararlanırsınız. bu destek sadece 6. bölgede yapılan yatırımlar için uygulanıyor. SSK işveren payının uygulanması ile ilgili prosedürler bu madde içinde geçerli olacaktır.)

5- KURUMLAR VERGİSİ İNDİRİMİ/GELİR VERGİSİ İNDİRİMİ : Yatırım Teşvik Belgesi kapsamında yapılan yatırımlarla ilgili olarak kurumlar vergisi döneminde indirim hakkı kazanırsınız. gelir vergisi mükellefi olan firmalar gelir vergisi hesaplamasında bu destekten yararlanır. Bina inşaat harcaması, makine ekipman alımları vergi matrahı oluşturulurken dikkate alınıyor.

6- GELİR VERGİSİ STOPAJI : 6. bölgede yapılan yatırımlar için uygulanıyor. Çalışan kişilerin asgari ücrete tekabül eden kısmı için uygulanmaktadır.

7- FAİZ DESTEĞİ : Yatırım Teşvik Belgesi kapsamında bankalardan alacağınız kredilerde TL ve döviz cinsi bazında ayrı ayrı olmak üzere faiz desteği uygulaması vardır. bankalardan kredi talebinde bulunacak firmaların mutlaka yatırım teşvik belgesini bankaya göstermeleri gerekiyor. alınan yatırım teşvik belgesi üzerinde finansman bölümünün kredi talebine uygun olması gerekiyor.

8- YATIRIM YERİ TAHSİSİ : Hazineye ait arazilerin yatırım amaçlı tahsis edilmesinde Maliye Bakanlığı sorumludur. Ekonomi Bakanlığı yapılan başvurunun yer tahsisi kapsamına girip girmediğini kontrol eder ve buna göre teşvik belgesini düzenler. Yer tahsisi alan yatırım teşvik belgesi sahibi firmalar bulundukları ildeki milli emlak müdürlüğüne hazırlayacakları başvuru dosyasını yer tahsis dilekçesi ile birlikte sunarlar

9- KDV İADESİ : 500.000.000 TL üzerinde yapılacak stratejik yatırımlar kapsamında bina inşaat harcaması yapılırken bu destekten yararlanılır.

Yatırım Teşvik Belgesi Alabilmek İçin Ne Kadarlık Yatırım Yapılması Gerekiyor

1) 1. ve 2. bölgelerde yapılacak yatırımlarda asgari 1.000.000 TL’lik yatırım isteniyor. 3-4-5-6. bölgelerde yapılacak yatırımlarda asgari 500.000 TL’lik yatırım yapılması isteniyor.

2) Bölgesel teşvik sistemi, büyük yatırımlar, stratejik yatırımlar kapsamında asgari yatırım tutarı yatırım yapılacağı ile göre, yatırım kapsamında yapılacak işleme göre değişiklik arz etmektedir.

Yatırım Teşvik Belgesi Kapsamında Kabul Edilen Harcamalar Nelerdir

Yatırım Teşvik Belgesi başvurusu yapıldığı andan itibaren yapılan harcamalar teşvik kapsamına giriyor. Arazi alımı, arsa alımı, bina inşaat harcaması, makine ekipman alımı, diğer harcama kalemleri (taşıma, sigorta, navlun, gümrükleme, ofis ekipmanları v.b.)

Yatırım Teşvik Belgesi Alınmadan Yapılan Harcamalar yatırım kapsamında sayılmaz… Yatırıma başlamadan önce yatırım teşvik belgesi almanız yararınıza olacaktır…

Yatırım Teşvik Belgesi Alınabilmesi İçin Genel Olarak İstenen Müracaat Evrakları Aşağıdaki Gibidir

1- Yatırım bilgi formu (firmamız hazırlayarak size imzaya gönderecektir)

2- ithal makine listesi (firmamız hazırlayarak size imzaya gönderecektir)

3- yerli makine listesi (firmamız hazırlayarak size imzaya gönderecektir)

4- taahhütname (örneği imzalanmak üzere size gönderilecektir)

5- ticaret sicil gazetesi

6- imza sirküleri

7- kira sözleşmesi

8- tapu fotokopisi

9- SSK borcu yoktur yazısı (Ekonomi Bakanlığına verilmek üzere 5510 sayılı kanuna göre alınacaktır) Firmanız SSK borcunu taksitlendirme yaptıysa taksitlendirme yapıldığına dair yazı alınacaktır.

10- harç makbuzu

11- yatırımın özelliğine göre istenecek diğer evraklar (kapasite raporu, turizm yatırım belgesi, işletme ruhsatı, işletme izni, milli eğitim bakanlığı ön yazı v.b. evraklar)

15.06.2012 tarih 2012/3305 sayılı yatırım teşvik belgesi kararında önemli değişiklikler olmuştur.

1- yapacağınız yada yaptığınız yatırım öncelikli yatırım konuları arasında ise ve bu yatırımla ilgili asgari olarak 1 MİLYAR TL yatırım yaptıysanız vergi indirimi desteğine 10 puan ilave edilecektir.

2- karbon elyaf üretimi ve/veya karbon elyaf üretime ile birlikte kompozit malzeme üretimi yatırımları öncelikle yatırımlar kapsamında değerlendirilecek olup 5. bölge teşviklerinden yararlanacaktır.

3- il özel idaresi, belediyeler gibi kamu kurumu ve kuruluşlarının yapacakları yatırımlar için asgari yatırım şartı kaldırılmıştır. yine bu kurumların almış oldukları yatırım teşvik belgelerinde tamamlama vizesi yapma şartı kaldırılmıştır.

Kimler Yatırım Teşvik Belgesi Alabilir

1- Gerçek kişiler, adi ortaklıklar, sermaye şirketleri, birlikler, kooperatifler, iş ortaklıkları,
2- Kamu kurum ve kuruluşları,
3- Kamu kuruluşu niteliğindeki meslek kuruluşları ve üniversiteler
4- Dernekler ve vakıflar
5- Yurt dışındaki yabancı şirketlerin Türkiye’deki şubeleri faydalanabilir.

4875 sayılı Doğrudan Yabancı Yatırımlar Kanununa göre yabancı ülkelerin vatandaşlığına sahip olan gerçek kişiler ve/veya yabancı ülkelerin kanunlarına göre kurulmuş (şirketler gibi) tüzel kişiler tarafından Türkiye’de kurulan şirketler, Türk şirketi statüsünde oldukları için Yatırım Teşvik Programı kapsamındaki desteklerden yerli yatırımcılarla eşit koşullarda faydalanma hakkına sahiptir.

Dolayısıyla bu nitelikteki şirketler, yukarıda belirtilen “sermaye şirketleri” kapsamında değerlendirilmekte ve Yatırım Teşvik Programı’ndan faydalanmaktadır. Diğer taraftan, merkezleri Türkiye dışında bulunan yabancı şirketlerin Türk Ticaret Kanununa göre Türkiye’de kurdukları, şirket statüsünde olmayan “şubeler” de desteklerden faydalanabilecekler arasında yer almaktadır.

Türkiye’de yatırım yapmak isteyen yabancı bir gerçek kişi Türkiye’de kuracağı anonim veya limited şirketle; yurt dışında kurulmuş bir yabancı şirket ise yine Türkiye’de kuracağı anonim veya limited şirketle ya da şubeyle Yatırım Teşvik Programı’ndan faydalanmak üzere başvuruda bulunabilir.

 2 
 : 13 Mayıs 2014, 07:54:51 
Başlatan admin - Son mesaj Gönderen: admin
 AYRINTILI BİLGİ AŞAĞIDAKİ SAYFAMIZDA http://www.marbleport.com/guncelhaberler/5045/kastamonu-seker-fabrikasi-18000-ton-linyit-kmr-alacak

 3 
 : 07 Nisan 2014, 09:32:51 
Başlatan admin - Son mesaj Gönderen: admin
14.200 TON FINDIK KÖMÜRÜ SATIN ALINACAKTIR

Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğünden:

RİZE

1 - Teşekkülümüz ihtiyacı olan 14.200 ton Fındık Kömürü %20 artar-azalır opsiyonlu olarak Satınalma ve İhale Yönetmeliğimizin 9’ uncu maddesi kapsamında açık ihale usulü ile satın alınacaktır.

2 - Bu işe ait şartnameler, aşağıdaki adresten 150,00-TL bedelle tahsil fişi karşılığında temin edilebilir.

Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü Satınalma Dairesi Başkanlığı /RİZE

3 - İhaleye katılmak isteyen isteklilerin idari ve teknik şartname esasları dâhilinde hazırlayacakları teklif mektuplarını en geç 18.04.2014 günü saat 14:00’e kadar Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü, Haberleşme ve Arşiv Müdürlüğü, Evrak Kayıt Bürosu – Rize adresinde bulunacak şekilde elden vermeleri veya posta ile göndermeleri gerekmektedir. Teklif mektupları aynı gün saat 14.00’de açılacaktır.

4 - Postada meydana gelen gecikmeler ile telgraf ve faksla yapılacak müracaatlar kabul edilmez.

5 - İhale alternatif tekliflere kapalıdır.

6 - Verilen tekliflerdeki fiyat geçerlilik süresi (opsiyon) ihale tarihinden sonra en az 40 gün olmalıdır.

7 - Teklif edilen bedelin KDV hariç en az %3’ü oranında geçici teminat, yapılacak sözleşme bedelinin KDV hariç %6’sı oranında kesin teminat alınır.

8 - İhale Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü Satınalma Dairesi Başkanlığında yapılacaktır.

9 - İhale kısmi teklife kapalıdır.

10 - Teşekkülümüz bu ihalede ceza ve ihalelerden yasaklama hükümleri hariç 4734 sayılı Kamu İhale Kanununa tabi olmayıp, Satınalma ve İhale Yönetmeliğimiz hükümlerince ihaleyi tamamen veya kısmen yapıp yapmamakta serbesttir.

2.900 TON CEVİZ KÖMÜRÜ SATIN ALINACAKTIR

Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğünden:

RİZE

1 - Teşekkülümüz ihtiyacı olan 2.900 ton Ceviz Kömürü %20 artar-azalır opsiyonlu olarak Satınalma ve İhale Yönetmeliğimizin 9’ uncu maddesi kapsamında açık ihale usulü ile satın alınacaktır.

2 - Bu işe ait şartnameler, aşağıdaki adresten 150,00-TL bedelle tahsil fişi karşılığında temin edilebilir.

Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü Satınalma Dairesi Başkanlığı /RİZE

3 - İhaleye katılmak isteyen isteklilerin idari ve teknik şartname esasları dâhilinde hazırlayacakları teklif mektuplarını en geç 18.04.2014 günü saat 14:00’e kadar Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü, Haberleşme ve Arşiv Müdürlüğü, Evrak Kayıt Bürosu – Rize adresinde bulunacak şekilde elden vermeleri veya posta ile göndermeleri gerekmektedir. Teklif mektupları aynı gün saat 14.00’de açılacaktır.

4 - Postada meydana gelen gecikmeler ile telgraf ve faksla yapılacak müracaatlar kabul edilmez.

5 - İhale alternatif tekliflere kapalıdır.

6 - Verilen tekliflerdeki fiyat geçerlilik süresi (opsiyon) ihale tarihinden sonra en az 40 gün olmalıdır.

7 - Teklif edilen bedelin KDV hariç en az %3’ü oranında geçici teminat, yapılacak sözleşme bedelinin KDV hariç %6’sı oranında kesin teminat alınır.

8 - İhale Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü Satınalma Dairesi Başkanlığında yapılacaktır.

9 - İhale kısmi teklife kapalıdır.

10 - Teşekkülümüz bu ihalede ceza ve ihalelerden yasaklama hükümleri hariç 4734 sayılı Kamu İhale Kanununa tabi olmayıp, Satınalma ve İhale Yönetmeliğimiz hükümlerince ihaleyi tamamen veya kısmen yapıp yapmamakta serbesttir.

 4 
 : 01 Nisan 2014, 13:59:42 
Başlatan admin - Son mesaj Gönderen: admin
BALAST TEMİNİ İŞİ AÇIK İHALE USULÜ İHALE EDİLECEKTİR

TCDD İşletmesi 1. Bölge Müdürlüğünden:

İhale Kayıt No                           :  2014/36712

1 - İdarenin:

a) Adresi                                    :  TCDD İşletmesi 1.Bölge Müdürlüğü Haydarpaşa/ İSTANBUL

b) Telefon ve Faks Numarası    :  0216 337 82 14

c) Elektronik Posta Adresi         :  0216 337 82 14

2-İhale konusu malın adı ve miktarı: Kuruluşumuza bağlı, Köseköy-Arifiye arasında Demiryolunun yenilenmesi için, Arifiye figüre sahasına teslim kaydıyla 40.000 m3, Balastın temini.

3 - İhalenin nerede hangi tarihte ve saatte yapılacağı : TCDD İşletmesi 1.Bölge Müdürlüğü Mal ve Hizmet Alım Komisyonu Başkanlığı’nda 22/04/2014 T. Saat : 14.30’de yapılacaktır .

4 - Yukarıda belirtilen alımımız Yerli İsteklilerden teklif alınmak suretiyle Açık İhale Usulü ile ihaleye çıkarılmış olup, ihaleye katılabilmek için istenen belgeler ihale dokümanında belirtilmiştir.

5 - Tekliflerin TCDD 1.Bölge Müdürlüğü Komisyon Bürosu Gar Binası 3. Kat Haydarpaşa İSTANBUL ‘a 22/04/2014 Saat 14.30’e kadar verilmiş veya gelmiş olması şarttır.

6 - İhale dokümanı TCDD İşletmesi 1.Bölge Müdürlüğü Mal ve Hizmet Komisyonu bürosunda görülebilir. İhaleye teklif verecek olanların ihale dokümanını satın almaları zorunlu olup TCDD İşletmesi 1.Bölge Mali İşler Müdürlüğü veznesinden KDV dâhil 150.TL bedelle temin edilebilir.

7 - Teklif edilen bedelin en az %3’ü oranında geçici teminat verilecektir.

8 - Bu ihale, ceza ve ihalelerden yasaklama hükümleri hariç 4734 ve 4735 sayılı yasalara tabi değildir.

SATILIK VEYA REDAVANS BAZALT SAHALARI www.basaltsite.comBALAST TEMİNİ İŞİ AÇIK İHALE USULÜ İHALE EDİLECEKTİR

TCDD İşletmesi 1. Bölge Müdürlüğünden:

İhale Kayıt No                           :  2014/36702

1 - İdarenin:

a) Adresi                                    :  TCDD İşletmesi 1.Bölge Müdürlüğü Haydarpaşa/ İSTANBUL

b) Telefon ve Faks Numarası    :  0216 337 82 14

c) Elektronik Posta Adresi         :  0216 337 82 14

2 - İhale konusu malın adı ve miktarı: Kuruluşumuza bağlı, Halkalı –Çerkezköy arasında Demiryolunun yenilenmesi için, Çorlu figüre sahasına teslim kaydıyla 50.000 m3, Balastın temini.

3 - İhalenin nerede hangi tarihte ve saatte yapılacağı : TCDD İşletmesi 1.Bölge Müdürlüğü Mal ve Hizmet Alım Komisyonu Başkanlığı’nda 22/04/2014 T. Saat : 14.00’de yapılacaktır .

4 - Yukarıda belirtilen alımımız Yerli İsteklilerden teklif alınmak suretiyle Açık İhale Usulü ile ihaleye çıkarılmış olup, ihaleye katılabilmek için istenen belgeler ihale dokümanında belirtilmiştir.

5 - Tekliflerin TCDD 1.Bölge Müdürlüğü Komisyon Bürosu Gar Binası 3. Kat Haydarpaşa İSTANBUL’a 22/04/2014 Saat 14.00’e kadar verilmiş veya gelmiş olması şarttır.

6 - İhale dokümanı TCDD İşletmesi 1.Bölge Müdürlüğü Mal ve Hizmet Komisyonu bürosunda görülebilir. İhaleye teklif verecek olanların ihale dokümanını satın almaları zorunlu olup TCDD İşletmesi 1.Bölge Mali İşler Müdürlüğü veznesinden KDV dâhil 150.TL bedelle temin edilebilir.

7 - Teklif edilen bedelin en az %3’ü oranında geçici teminat verilecektir.

8 - Bu ihale, ceza ve ihalelerden yasaklama hükümleri hariç 4734 ve 4735 sayılı yasalara tabi değildir.

 5 
 : 29 Ocak 2014, 11:12:53 
Başlatan admin - Son mesaj Gönderen: admin
BÖLGEMİZİN İHTİYACI OLAN SÖYLEMEZ VE HAYDARLI İSTASYONLARINDA FÜGÜRE HALDE, (VOLKANİK KÖKENLİ BAZALT, GRANİT, DİYORİT, VE

DİYABEZ) BALAST ALIMI İŞİ (KISMİ TEKLİFE AÇIK OLARAK) İHALE EDİLECEKTİR

TCDD 5. Bölge Müdürlüğünden:

İhale Kayıt No                           :  2014/7944

1 - İdarenin:

a) Adresi                                    :  TCDD. 5. Bölge Müdürlüğü MALATYA

b) Telefon Numarası                  :  0 422 2124800/4118

c) Faks Numarası                      :  0 422 2124816

d) Elektronik Posta Adresi        :  5bolgemalzeme@tcdd.gov.tr

2 - İhale konusu malzemenin

     adı ve miktarı                        :  SÖYLEMEZ İst. 50.000M3 ve HAYDARLI İst. 30.000 M3 fügüre halde, Volkanik kökenli Balast Alımı.

3 - Yukarıda belirtilen alımımız Yerli İsteklilerden teklif alınmak suretiyle Açık İhale Usulü ile ihaleye çıkarılmış olup, ihaleye katılabilmek için istenen belgeler ihale dokümanında belirtilmiştir.

4 - Tekliflerin; TCDD. 5. Bölge Müdürlüğü Mal ve Hizmet Alım Komisyon Şefliği Bürosuna; 10.02.2014 tarih, saat:14.00’a kadar verilmiş veya gelmiş olması şarttır.

5 - İhale dokümanı TCDD İşletmesi 5. Bölge Müdürlüğü Mal ve Hizmet Alımı İhale Komisyon bürosunda görülebilir. İhaleye teklif verecek olanların ihale dokümanını satın almaları zorunlu olup; TCDD. 5. Bölge Mali İşler Müdürlüğü veznesinden KDV dahil 100,00.-TL Bedelle temin edilebilir.

6 - Teklif edilen bedelin en az %3’ü oranında geçici teminat verilecektir.

7 - Bu ihale, ceza ve ihalelerden yasaklama hükümleri hariç 4734 ve 4735 sayılı yasalara tabi değildir.


SATILIK VEYA REDAVANS BAZALT SAHALARI www.basaltsite.com

 6 
 : 03 Ocak 2014, 15:34:56 
Başlatan dolphin - Son mesaj Gönderen: dolphin
Firma ve/veya kişiye özel çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi için bizi 7/24 arayabilir veya web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Demo talebinizi bildirirseniz, sizinle tanışmaktan onur duyarız.

Bilsan Yazılım
www.bil-san.com.tr
ibrahim@bil-san.com.tr
0 533 720 2583
http://img560.imageshack.us/img560/1058/imti.jpg


 7 
 : 08 Aralık 2013, 10:53:12 
Başlatan admin - Son mesaj Gönderen: admin
BALAST TEKNİK ŞARTNAMEYE GÖRE SATIN ALINACAKTIR

TCDD İşletmesi 7. Bölge Müdürlüğünden:

İhale Kayıt No                           :  2013/178468

İdarenin:

a) Adresi                                    :  TCDD İşletmesi 7. Bölge Müdürlüğü Aliçetinkaya Mah. GAR/AFYONKARAHİSAR

b) Telefon ve Faks Numarası    :  0 272 213 76 21 - 0 272 214 19 43

c) Elektronik Posta Adresi         :  www.tcdd.gov.tr. (malzeme7@hotmail.com)

1 - İhale konusu malın adı ve miktarı:

TCDD Çay İstasyonunda teslim edilmek üzere 65.000 m3 bazalt (Teknik şartnameye göre) alım işi.

2 - Yukarıda belirtilen alımımız yerli isteklilerden teklif alınmak suretiyle Açık İhale Usulü ile ihaleye çıkarılmış olup, ihaleye katılabilmek için istenen belgeler ihale dokümanında belirtilmiştir.

3 - Tekliflerin TCDD İşletmesi 7. Bölge Müdürlüğü Mal ve Hizmet Alım Komisyonu Başkanlığı-Afyonkarahisar adresine ihale tarihi olan 31/12/2013 günü saat 14.30’a kadar verilmiş veya gelmiş olması şarttır.

4 - İhale dokümanı TCDD İşletmesi 7. Bölge Müdürlüğü Mal ve Hizmet Komisyonu Bürosu-Afyonkarahisar adresinde görülebilir. İhaleye teklif verecek olanların ihale dokümanını satın almaları zorunlu olup TCDD İşletmesi 7. Bölge Mali İşler Müdürlüğü veznesinden KDV dahil 300,00 TL bedelle temin edilebilir.

5 - Teklif edilen bedelin en az %3’ü oranında geçici teminat verilecektir.

6 - Bu ihale, ceza ve ihalelerden yasaklama hükümleri hariç 4734 ve 4735 sayılı yasalara tabi değildir.


SATILIK VEYA REDAVANS BAZALT SAHALARI www.basaltsite.comBALAST TEKNİK ŞARTNAMEYE GÖRE SATIN ALINACAKTIR

TCDD İşletmesi 7. Bölge Müdürlüğünden:

İhale Kayıt No                           :  2013/178483

İdarenin:

a) Adresi                                    :  TCDD İşletmesi 7. Bölge Müdürlüğü Aliçetinkaya Mah. GAR/AFYONKARAHİSAR

b) Telefon ve Faks Numarası    :  0 272 213 76 21 - 0 272 214 19 43

c) Elektronik Posta Adresi         :  www.tcdd.gov.tr. (malzeme7@hotmail.com)

1 - İhale konusu malın adı ve miktarı:

TCDD Afyonşehir-Tınaztepe İstasyonları Arası Km. 8+785-9+825 Arasındaki Askeri Duraktan teslim edilmek üzere 40.000 m3 bazalt (Teknik şartnameye göre) alım işi.

2 - Yukarıda belirtilen alımımız yerli isteklilerden teklif alınmak suretiyle Açık İhale Usulü ile ihaleye çıkarılmış olup, ihaleye katılabilmek için istenen belgeler ihale dokümanında belirtilmiştir.

3 - Tekliflerin TCDD İşletmesi 7. Bölge Müdürlüğü Mal ve Hizmet Alım Komisyonu Başkanlığı-Afyonkarahisar adresine ihale tarihi olan 31/12/2013 günü saat 15.30’a kadar verilmiş veya gelmiş olması şarttır.

4 - İhale dokümanı TCDD İşletmesi 7. Bölge Müdürlüğü Mal ve Hizmet Komisyonu Bürosu-Afyonkarahisar adresinde görülebilir. İhaleye teklif verecek olanların ihale dokümanını satın almaları zorunlu olup TCDD İşletmesi 7. Bölge Mali İşler Müdürlüğü veznesinden KDV dahil 200,00 TL bedelle temin edilebilir.

5 - Teklif edilen bedelin en az %3’ü oranında geçici teminat verilecektir.

6 - Bu ihale, ceza ve ihalelerden yasaklama hükümleri hariç 4734 ve 4735 sayılı yasalara tabi değildir.


 8 
 : 03 Aralık 2013, 10:01:07 
Başlatan admin - Son mesaj Gönderen: admin
KONKASÖR BALAST SATIN ALINACAKTIR

TCDD 6. Bölge Müdürlüğünden:

İhale Kayıt No                           :  2013/176035

1 - İdarenin:

a) Adresi                                    :  Ziyapaşa Mah. 67014 Sok. No: 10 Seyhan/Adana

b) Telefon ve Faks Numarası    :  0322 457 53 54/4249- 0322 453 11 95

c) Elektronik Posta Adresi         :

2 - İhale konusu Hizmetin

     adı ve miktarı                        :  Kardeşgediği 15.000m³, Çakmak 10.000m³, Horozluhan 20.000m³ Olmak üzere toplam 45.000m³ Konkasör Balastı alımı.

3 - Yukarıda belirtilen Hizmetin Yerli İsteklilerden teklif alınmak suretiyle Açık İhale Usulü ile ihaleye çıkarılmış olup, ihaleye katılabilmek için istenen belgeler ihale dokümanında belirtilmiştir.

4 - Tekliflerin TCDD 6. Bölge Müdürlüğü Mal ve Hizmet Alım Komisyonu Başkanlığına 26.12.2013 günü saat 14.00 de kadar verilmiş veya gelmiş olması şarttır.

5 - İhale dokümanı TCDD İşletmesi 6. Bölge Müdürlüğü Mal ve Hizmet Komisyonu bürosunda görülebilir. İhaleye teklif verecek olanların ihale dokümanını satın almaları zorunlu olup TCDD İşletmesi 6. Bölge Müdürlüğü veznesinden KDV Dahil 300-TL bedelle temin edilebilir.

6 - Teklif edilen bedelin en az %3’ü oranında geçici teminat verilecektir.

7 - Bu ihale, ceza ve ihalelerden yasaklama hükümleri hariç 4734 ve 4735 sayılı yasalara tabi değildir

SATILIK VEYA REDAVANS BAZALT SAHALARI www.basaltsite.comBALAST SATIN ALINACAKTIR

TCDD 6. Bölge Müdürlüğünden:

İhale Kayıt No                           :  2013/176023

1 - İdarenin:

a) Adresi                                    :  Ziyapaşa Mah. 67014 Sok. No: 10 Seyhan/Adana

b) Telefon ve Faks Numarası    :  0322 4575354/4249 - 0322 4531195

c) Elektronik Posta Adresi         :

2 - İhale konusu Hizmetin adı ve miktarı: Beyoğlu İstasyonuna teslim 50.000 m3 Balast alımı.

3 - Yukarıda belirtilen Hizmetin Yerli İsteklilerden teklif alınmak suretiyle Açık İhale Usulü ile ihaleye çıkarılmış olup, ihaleye katılabilmek için istenen belgeler ihale dokümanında belirtilmiştir.

4 - Tekliflerin TCDD 6. Bölge Müdürlüğü Mal ve Hizmet Alım Komisyonu Başkanlığına 26.12.2013 günü saat 10.00’a kadar verilmiş veya gelmiş olması şarttır.

5 - İhale dokümanı TCDD İşletmesi 6. Bölge Müdürlüğü Mal ve Hizmet Komisyonu bürosunda görülebilir. İhaleye teklif verecek olanların ihale dokümanını satın almaları zorunlu olup TCDD İşletmesi 6. Bölge Müdürlüğü veznesinden KDV Dahil 300-TL bedelle temin edilebilir.

6 - Teklif edilen bedelin en az %3’ü oranında geçici teminat verilecektir.

7 - Bu ihale, ceza ve ihalelerden yasaklama hükümleri hariç 4734 ve 4735 sayılı yasalara tabi değildir.


 9 
 : 21 Kasım 2013, 12:38:27 
Başlatan admin - Son mesaj Gönderen: admin


SATILIK VEYA REDAVANS BAZALT SAHALARI www.basaltsite.com
TCDD 1. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İSTANBUL) İHTİYACI 120.000 m3 BALAST SATIN ALINACAKTIR

TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğünden:

İhale Kayıt No                                        :  2013/168848

1 - İdarenin:

a) Adresi                                                :  TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü Talatpaşa Bulvarı 06330 Gar/ANKARA

b) Telefon ve Faks Numarası                 :  0 (312) 309 05 15/4129 - 4399 - 0 (312) 311 53 05

c) Elektronik Posta Adresi                     :  malzemesiparis@tcdd.gov.tr

2 - İhale konusu malın adı ve miktarı     :  TCDD 1. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İSTANBUL) İHTİYACI 120.000 m³ BALAST ALIMI

3 - Yukarıda belirtilen alımımız yerli isteklilerden teklif alınmak suretiyle Açık İhale Usulü ile ihaleye çıkarılmış olup, ihaleye katılabilmek için istenen belgeler ihale dokümanında belirtilmiştir.

4 - Tekliflerin TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü Merkez Mal ve Hizmet Alım İhale Komisyonu’na 16/12/2013 Pazartesi günü saat 10.00’a kadar verilmiş veya gelmiş olması şarttır.

5 - İhale dokümanı, TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü Malzeme Dairesi Başkanlığı Yol Sipariş Şubesinde (1103 no.lu oda) görülebilir. İhaleye teklif verecek olanların ihale dokümanını satın almaları zorunlu olup TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü Merkez Veznesinden (Zemin Kat) KDV dahil 200,00 TL bedelle temin edilebilir.

6 - Teklif edilen bedelin en az %3’ü oranında geçici teminat verilecektir.

7 - Bu ihale, ceza ve ihalelerden yasaklama hükümleri hariç 4734 ve 4735 sayılı yasalara tabi değildir.

SATILIK VEYA REDAVANS BAZALT SAHALARI www.basaltsite.com
TCDD 2. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ANKARA) İHTİYACI 90.000 m3 BALAST SATIN ALINACAKTIR

TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğünden:

İhale Kayıt No                                     :  2013/168852

1 - İdarenin:

a) Adresi                                             :  TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü Talatpaşa Bulvarı 06330 Gar/ANKARA

b) Telefon ve Faks Numarası              :  0 (312) 309 05 15/4129 - 4399 - 0 (312) 311 53 05

c) Elektronik Posta Adresi                  :  malzemesiparis@tcdd.gov.tr

2 - İhale konusu malın adı ve miktarı  :  TCDD 2.BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ANKARA) İHTİYACI 90.000 m³ BALAST ALIMI

3 - Yukarıda belirtilen alımımız yerli isteklilerden teklif alınmak suretiyle Açık İhale Usulü ile ihaleye çıkarılmış olup, ihaleye katılabilmek için istenen belgeler ihale dokümanında belirtilmiştir.

4 - Tekliflerin TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü Merkez Mal ve Hizmet Alım İhale Komisyonu’na 17/12/2013 Salı günü saat 10.00’a kadar verilmiş veya gelmiş olması şarttır.

5 - İhale dokümanı, TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü Malzeme Dairesi Başkanlığı Yol Sipariş Şubesinde (1103 no.lu oda) görülebilir. İhaleye teklif verecek olanların ihale dokümanını satın almaları zorunlu olup TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü Merkez Veznesinden (Zemin Kat) KDV dahil 200,00 TL bedelle temin edilebilir.

6 - Teklif edilen bedelin en az %3’ü oranında geçici teminat verilecektir.

7 - Bu ihale, ceza ve ihalelerden yasaklama hükümleri hariç 4734 ve 4735 sayılı yasalara tabi değildir. 9458/2/1-1

SATILIK VEYA REDAVANS BAZALT SAHALARI www.basaltsite.com
TCDD 3. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İZMİR) İHTİYACI 120.000 m3 BALAST SATIN ALINACAKTIR

TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğünden:

İhale Kayıt No                                        :  2013/168858

1 - İdarenin:

a) Adresi                                                :  TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü Talatpaşa Bulvarı 06330 Gar/ANKARA

b) Telefon ve Faks Numarası                 :  0 (312) 309 05 15/4129 - 4399 - 0 (312) 311 53 05

c) Elektronik Posta Adresi                     :  malzemesiparis@tcdd.gov.tr

2 - İhale konusu malın adı ve miktarı     :  TCDD 3. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (İZMİR) İHTİYACI 120.000 m³ BALAST ALIMI

3 - Yukarıda belirtilen alımımız yerli isteklilerden teklif alınmak suretiyle Açık İhale Usulü ile ihaleye çıkarılmış olup, ihaleye katılabilmek için istenen belgeler ihale dokümanında belirtilmiştir.

4 - Tekliflerin TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü Merkez Mal ve Hizmet Alım İhale Komisyonu’na 17/12/2013 Salı günü saat 14.30’a kadar verilmiş veya gelmiş olması şarttır.

5 - İhale dokümanı, TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü Malzeme Dairesi Başkanlığı Yol Sipariş Şubesinde (1103 no.lu oda) görülebilir. İhaleye teklif verecek olanların ihale dokümanını satın almaları zorunlu olup TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü Merkez Veznesinden (Zemin Kat) KDV dahil 200,00 TL bedelle temin edilebilir.

6 - Teklif edilen bedelin en az %3’ü oranında geçici teminat verilecektir.

7 - Bu ihale, ceza ve ihalelerden yasaklama hükümleri hariç 4734 ve 4735 sayılı yasalara tabi değildir.

SATILIK VEYA REDAVANS BAZALT SAHALARI www.basaltsite.com
TCDD 5. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (MALATYA) İHTİYACI 120.000 m3 BALAST SATIN ALINACAKTIR

TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğünden:

İhale Kayıt No                                        :  2013/168865

1 - İdarenin:

a) Adresi                                                :  TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü Talatpaşa Bulvarı 06330 Gar/ANKARA

b) Telefon ve Faks Numarası                 :  0 (312) 309 05 15/4129 - 4399 - 0 (312) 311 53 05

c) Elektronik Posta Adresi                     :  malzemesiparis@tcdd.gov.tr

2 - İhale konusu malın adı ve miktarı     :  TCDD 5.BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (MALATYA) İHTİYACI 120.000 m³ BALAST ALIMI

3 - Yukarıda belirtilen alımımız yerli isteklilerden teklif alınmak suretiyle Açık İhale Usulü ile ihaleye çıkarılmış olup, ihaleye katılabilmek için istenen belgeler ihale dokümanında belirtilmiştir.

4 - Tekliflerin TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü Merkez Mal ve Hizmet Alım İhale Komisyonu’na 18/12/2013 Çarşamba günü saat 10.00’a kadar verilmiş veya gelmiş olması şarttır.

5 - İhale dokümanı, TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü Malzeme Dairesi Başkanlığı Yol Sipariş Şubesinde (1103 no.lu oda) görülebilir. İhaleye teklif verecek olanların ihale dokümanını satın almaları zorunlu olup TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü Merkez Veznesinden (Zemin Kat) KDV dahil 200,00 TL bedelle temin edilebilir.

6 - Teklif edilen bedelin en az %3’ü oranında geçici teminat verilecektir.

7 - Bu ihale, ceza ve ihalelerden yasaklama hükümleri hariç 4734 ve 4735 sayılı yasalara tabi değildir.

SATILIK VEYA REDAVANS BAZALT SAHALARI www.basaltsite.com
TCDD 7. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (AFYONKARAHİSAR) İHTİYACI 120.000 m3 BALAST SATIN ALINACAKTIR

TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğünden:

İhale Kayıt No                                     :  2013/168877

1 - İdarenin:

a) Adresi                                             :  TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü Talatpaşa Bulvarı 06330 Gar/ANKARA

b) Telefon ve Faks Numarası              :  0 (312) 309 05 15/4129 - 4399 - 0 (312) 311 53 05

c) Elektronik Posta Adresi                  :  malzemesiparis@tcdd.gov.tr

2 - İhale konusu malın adı ve miktarı  :  TCDD 7. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (AFYONKARAHİSAR) İHTİYACI 120.000 m³ BALAST ALIMI

3 - Yukarıda belirtilen alımımız yerli isteklilerden teklif alınmak suretiyle Açık İhale Usulü ile ihaleye çıkarılmış olup, ihaleye katılabilmek için istenen belgeler ihale dokümanında belirtilmiştir.

4 - Tekliflerin TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü Merkez Mal ve Hizmet Alım İhale Komisyonu’na 18/12/2013 Çarşamba günü saat 14.30’a kadar verilmiş veya gelmiş olması şarttır.

5 - İhale dokümanı, TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü Malzeme Dairesi Başkanlığı Yol Sipariş Şubesinde (1103 no.lu oda) görülebilir. İhaleye teklif verecek olanların ihale dokümanını satın almaları zorunlu olup TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü Merkez Veznesinden (Zemin Kat) KDV dahil 200,00 TL bedelle temin edilebilir.

6 - Teklif edilen bedelin en az %3’ü oranında geçici teminat verilecektir.

7 - Bu ihale, ceza ve ihalelerden yasaklama hükümleri hariç 4734 ve 4735 sayılı yasalara tabi değildir.


SATILIK VEYA REDAVANS BAZALT SAHALARI http://www.youtube.com/watch?v=h-Yd7sRQ7WA

 10 
 : 13 Kasım 2013, 10:01:03 
Başlatan admin - Son mesaj Gönderen: admin
TCDD 6. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ADANA) İHTİYACI 40.000 m3 BALAST SATIN ALINACAKTIR.

TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğünden:

İhale Kayıt No                                        :  2013/164321

1 - İdarenin:

a) Adresi                                                :  TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü Talatpaşa Bulvarı 06330 Gar/ANKARA

b) Telefon ve Faks Numarası                 :  0 (312) 309 05 15/4129-4399-0 (312) 311 53 05

c) Elektronik Posta Adresi                     :  malzemesiparis@tcdd.gov.tr

2 - İhale konusu malın adı ve miktarı     :  TCDD 6. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ADANA) İHTİYACI 40.000 m³ BALAST ALIMI

3 - Yukarıda belirtilen alımımız yerli isteklilerden teklif alınmak suretiyle Açık İhale Usulü ile ihaleye çıkarılmış olup, ihaleye katılabilmek için istenen belgeler ihale dokümanında belirtilmiştir.

4 - Tekliflerin TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü Merkez Mal ve Hizmet Alım İhale Komisyonu’na 10/12/2013 Salı günü saat 14.30’e kadar verilmiş veya gelmiş olması şarttır.

5 - İhale dokümanı, TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü Malzeme Dairesi Başkanlığı Yol Sipariş Şubesinde (1103 no.lu oda) görülebilir. İhaleye teklif verecek olanların ihale dokümanını satın almaları zorunlu olup TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü Merkez Veznesinden (Zemin Kat) KDV dahil 200,00 TL bedelle temin edilebilir.

6 - Teklif edilen bedelin en az % 3’ü oranında geçici teminat verilecektir.

7 - Bu ihale, ceza ve ihalelerden yasaklama hükümleri hariç 4734 ve 4735 sayılı yasalara tabi değildir
www.basaltsite.com

Sayfa: [1] 2 3 ... 10