Üye Ol
Üye Girişi
Webmail | Hizmetlerimiz | Yardım Konuları | Faydalı Linkler | Şifremi Unuttum? | Yeni Üyelik
Marbleport'a Hoşgeldiniz
Anasayfam YapAna Sayfam Yap Favorilerime ekleSık Kullanılanlara Ekle
  Site içi Arama:
Duyurular

HİTİT ÜNİVERSİTESİ ÖĞRETİM ÜYESİ AL

Hitit Üniversitesi Rektörlüğünden:
Üniversitemizin aşağıda belirlenen birimlerine 2547 Sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddelerine göre öğretim üyesi alınacaktır.
Ayrıntılı bilgi www.hitit.edu.tr web adresinde mevcuttur.
Duyurulur.
Tel: 0 364 219 20 90
 
 

BİRİM BÖLÜM ANABİLİM DALI /
PROGRAMI
UNVAN ADET DER. AÇIKLAMA
İLAHİYAT FAK. İSLAM TARİHİ VE SANATLARI TÜRK İSLAM SANATLARI ABD Prof. 1 1 Klasik dönem İslam mimari sanatında kalem işleri, İslambahçe kültürü ve tezhib sanatı alanında çalışmalar yapmış olmak.
İLAHİYAT FAK. FELSEFE VE DİN BİLİMLERİ İSLAM FELSEFESİ ABD Doç. 1 1 İslam Siyaset Felsefesi ve Metafiziği alanında çalışmalar yapmış olmak.
FEN-EDEBİYAT FAK. BATI DİLLERİ VE EDEBİYATLARI   Doç. 1 3 Batı Dilleri ve Edebiyatı bölümünde doktora yapmış olmak ve ilgili alanda doçentlik belgesine sahip olmak.
MÜHENDİSLİK FAK. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ   Doç. 1 1 İlgili alanda doçent ünvanı almış olmak.
MÜHENDİSLİK FAK. ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ   Doç. 1 1 İlgili alanda doçent ünvanı almış olmak.
MÜHENDİSLİK FAK. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ   Doç. 1 2 İlgili alanda doçent ünvanı almış olmak.
TIP FAK. DAHİLİ TIP BİLİMLERİ KARDİYOLOJİ ABD Doç. 1 1 Protez kapak hastalıkları ve atrial fibrilasyon konularında çalışmalar yapmış olmak.
FEN-EDEBİYAT FAK. PSİKOLOJİ   Yrd. Doç. 1 2 Klinik Psikolojisi alanında doktora yapmış olmak.
MÜHENDİSLİK FAK. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ   Yrd. Doç. 1 1 İlgili Fakültelerden lisans mezunu olmak ve ilgili alanda doktora yapmış olmak.
MÜHENDİSLİK FAK. METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ   Yrd. Doç. 1 3 İlgili Fakültelerden lisans mezunu olmak ve ilgili alanda doktora yapmış olmak.
MÜHENDİSLİK FAK. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ   Yrd. Doç. 1 3 İlgili Fakültelerden lisans mezunu olmak ve ilgili alanda doktora yapmış olmak.
MÜHENDİSLİK FAK. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ   Yrd. Doç. 2 3 İlgili Fakültelerin Elektrik, Elektrik-Elektronik, Elektronik veya Elektronik ve Haberleşme bölümü lisans mezunu olmak ve alanında doktora yapmış olmak.
TIP FAK. CERRAHİ TIP BİLİMLERİ KULAK, BURUN, BOĞAZ HASTALIKLARI ABD Yrd. Doç. 1 2 Kronik sinüzit ile ilgili çalışmaları olmak.
TIP FAK. DAHİLİ TIP BİLİMLERİ RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ABD Yrd. Doç. 1 3 Obsesif kompulsif bozukluklar ile ilgili çalışmaları olmak.
TIP FAK. CERRAHİ TIP BİLİMLERİ GÖZ HASTALIKLARI ABD Yrd. Doç. 1 3 Keratokonus alanı ile ilgili çalışmaları olmak.
TIP FAK. CERRAHİ TIP BİLİMLERİ ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON ABD Yrd. Doç. 1 3 Artroskopik ameliyatlar sonrası ağrı yönetimi ile ilgili çalışmaları olmak
TIP FAK. TEMEL TIP BİLİMLERİ ANATOMİ ABD Yrd. Doç. 1 3 Tıp doktoru olmak veya ilgili alanda doktora yapmış olmak.
TIP FAK. DAHİLİ TIP BİLİMLERİ GÖĞÜS HASTALIKLARI ABD Yrd. Doç. 1 4 Akciğer tutulumlu Behçet hastalığı ile ilgili çalışmaları olmak.
SAĞLIK Y. O. FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON   Yrd. Doç. 1 2 Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümü lisans mezunu olmak ve ilgili alanda doktora yapmış olmak.
SAĞLIK Y. O. HEMŞİRELİK   Yrd. Doç. 1 3 Hemşirelik bölümü lisans mezunu olmak ve Halk sağlığı alanına doktora yapmış olmak.
SAĞLIK Y. O. BESLENME VE DİYETETİK   Yrd. Doç. 1 3 Beslenme ve Diyetetik bölümü lisans mezunu olmak ve ilgili alanda doktora yapmış olmak.
SAĞLIK Y. O. ÇOCUK GELİŞİMİ   Yrd. Doç. 2 3 Çocuk Gelişimi bölümü lisans mezunu olmak ve ilgili alanda doktora yapmış olmak.
SAĞLIK Y. O. SOSYAL HİZMET   Yrd. Doç. 1 3 Sosyal Hizmet bölümü lisans mezunu olmak ve ilgili alanda doktora yapmış olmak.
SAĞLIK Y. O. FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON   Yrd. Doç. 1 4 Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümü lisans mezunu olmak ve ilgili alanda doktora yapmış olmak.
BEDEN EĞİTİMİ VE
SPOR Y. O.
SPOR YÖNETİCİLİĞİ SPOR YÖNETİCİLİĞİ ABD Yrd. Doç. 1 4 Beden Eğitimi ve Spor Anabilim dalında doktora yapmış olmak ve profesyonel futbol taraftarlarının stadyuma katılımları üzerine çalışmalar yapmış olmak.
MESLEK YÜKSEKOKULU FİNANS BANKACILIK VE SİGORTACILIK BANKACILIK VE SİGORTACILIK PR. Yrd. Doç. 1 1 Sigortacılıkta Stres Testleri konusunda doktora yapmış olmak ve Sigortacılık konusunda çalışmalar yapmış olmak.
MESLEK YÜKSEKOKULU HUKUK SOSYAL GÜVENLİK PR. Yrd. Doç. 1 1 Küresel Sosyal Politika araçlarından İnsana yakışır iş konusunda doktora yapmış olmak ve Eğitim-İstihdam konusunda araştırmalar yapmış olmak.
MESLEK YÜKSEKOKULU ÇEVRE KORUMA TEKNOLOJİLERİ ÇEVRE KORUMA VE KONTROL PR. Yrd. Doç. 1 1 İç su fitoplanktonu ve mevsimseldeğişimi üzerine doktora tezi yapmış olmak ve Kıyı bölgesi algleri ve Torf (bitki kalıntıları) üzerindeki diatomelerin mevsimseldeğişimi üzerinde çalışmalar yapmış olmak.
SUNGURLU MYO DIŞ TİCARET DIŞ TİCARET PR. Yrd. Doç. 1 3 Yönetim muhasebesi alanında herşey dahil sistemi'nin müşteri karlılık analizi konusunda doktora yapmış olmak.
OSMANCIK ÖMER DERİNDERE MYO ELEKTRONİK VE OTOMASYON ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ PR. Yrd. Doç. 1 3 Elektronik burunlu denetim sistemleri konusunda doktora yapmış olmak.
 

 
 

11:28:22 25.10.2014

Tüm Duyurular

İlginizi çekebilecek diğer duyurular

Dicle Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Dicle Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemizin aşağıda belirtilen Bölümlerine/Anabilim Dallarına 2547 sayılı Kanunun ilgili maddeleri uyarınca öğretim üyeleri alınacaktır. Başvuru süresi ilanın yayım tarihinden itibaren onbeş (15) gündür. Tüm adaylar başvurularını Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına şahsen yapac

Nişantaşı Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

NişantaşıÜniversitesi Rektörlüğünden: 1. Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerinde boş bulunan kadrolarına 2547 SayılıYükseköğretim Kanunu ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği hükümleri doğrultusunda öğretim üyesi alınacaktır. 2. 2547 Sayılı Kanunun 23. maddesinde belirtilen şartları taşıyan Yardı

Gediz Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Gediz Üniversitesi Rektörlüğünden: GEDİZ ÜNİVERSİTESİ PROFESÖR KADROSU İLANI Üniversitemiz Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü Profesör kadrosuna 2547 Sayılı Kanunun 26. Maddesi ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliğinin 14. Maddesi uyarınca Profesör alınacaktır.

Marmara Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Marmara Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemiz Atatürk Eğitim Fakültesi, Dişhekimliği Fakültesi, Eczacılık Fakültesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Hukuk Fakültesi,İktisat Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, İletişim Fakültesi, İşletme Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Sağlık Bi

Yıldız Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddelerine göre Öğretim Üyesi alınacaktır. Adayların Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Kriterleri Yükseköğretim Kurulu Başkanl

Erzincan Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Erzincan Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemize bağlı birimlerde istihdam edilmek üzere, 2547 Sayılı Kanunda değişiklik yapan 5772 Sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddelerine göre öğretim üyesi alınacaktır. Müracaat edecek adayların devlet hizmetine girmede aranılan gene

Adıyaman Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Adıyaman Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemize, 2547 Sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği hükümlerine göre devamlı statüde çalıştırılmak üzere Öğretim elemanları alınacaktır. Adayların, 657 SayılıKanunun 48. maddesindeki ve diğer ilgili mevzuatlardaki şartlarıtaşımaları gerekmekt

İzmir Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

İzmir Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemiz, 2547 Sayılı Yüksek Öğretim Kanununda aranan koşulları yerine getirmiş olmak kaydı ile aylık ve özlük haklarıyönünden 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine tabi olarak öğretim elemanıalınacaktır. İlana konu olan kadrolar tam zamanlıdır. Profesör, Doçent ve Yardımcı Do&cce

Düzce Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Düzce Üniversitesi Rektörlüğünden: AKADEMİK PERSONEL ALIM İLANI Üniversitemiz birimlerine; 2547 sayılı Kanunun, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ve Üniversitemiz “Akademik Yükseltilme ve Atama Kriterleri”nin ilgili maddelerine göre öğretim üyesi alınacaktır. Müracaat edecek adayların

Yüzüncü Yıl Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemize 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun ilgili maddeleri gereğince aşağıda ünvanı ve nitelikleri belirtilen kadrolara Öğretim üyesi alınacaktır. İlgililerin; a) 657 Sayılı Kanun'un 48. maddesinde belirtilenşartları taşımaları, b) Adayların 2547 Sayılı Kanun

Karatekin Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemize 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri uyarınca aşağıda unvanı, nitelikleri ve sayıları belirtilen kadrolara öğretim üyeleri alınacaktır. Öğretim Üyesi kadrosuna başvur

Necmettin Erbakan Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Necmettin Erbakan Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerinde boşbulunan kadrolarına 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği hükümleri doğrultusunda öğretim üyesi alınacaktır. Adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinde

Sakarya Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Sakarya Üniversitesi Rektörlüğünden: 2547 Sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddelerine göre Üniversitemiz’e Öğretim Üyesi alınacaktır. 1 - Profesör kadrosu için adayların Başvuru Formuna özgeçmişini, Doçentlik Belgesini, 2 fotoğrafını, bili

Ordu Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Ordu Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemize, 2547 sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği Hükümlerine göre devamlı statüde çalıştırılmak üzere Öğretim Üyesi alınacaktır. Adayların, 657 sayılı Kanunun 48. maddesindeki ve diğer ilgili mevzuatlardaki şartları taşımalarıgerekm

Artuklu Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

MardinArtuklu Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemiz birimlerine 2547 sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca öğretim üyesi alınacaktır. Adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesindeki genel ve ilanda belirtilen diğer şartları taşımalarıgerekmektedir. 1 -